agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Atletický John Deere

Přidáno: 30. 11. 2014 08:50:30 Počet shlédnutí: 1700

30 Listopad 2014

Vedoucí série značky John Deere střední třída traktorů pocházejících s výrobních linek v německém Mannheimu, šestiválcové modely 6175R, 6195R a 6215R s dlouhým rámem s motory splňujícími emisní normu Tier 4 nahradí tři dosud nabízené stroje série 6R.

Atletický John Deere

 

 

 

Nové prémiové traktory dostupné od listopadu tohoto roku se vyznačují vylepšenou ovladatelností, vyšším uživatelským komfortem a prodlouženým servisním intervalem. Výsledkem pro zemědělce a poskytovatele služeb je vyšší výkonnost, zlepšená využitelnost a snížení provozních nákladů.

Nové traktory série 6R jsou poháněny motory PowerTech PVS/PSS o objemu 6,8 litru s výkony od 175 do 215 koní, které nabízejí oproti svým předchůdcům o pět koní vyšší výkon. Motory PSS na modelech 6195R a 6215R se vyznačují dvojitým turbodmychadlem, které ženou více vzduchu do spalovací komory¨a díky tomu zvyšují dostupný výkon. Systém inteligentního řízení výkonu IPM nabízí navýšený výkon 40 koní dostupných pro transport a práci s vývodovým hřídelem, což je o deset koní více než u předcházejících modelů.

Kombinace zkapalnění sazí, oxidačního katalyzátoru a selektivní katalytické redukce s osvědčenou technologií filtru pevných částic pomáhá k udržení celkové spotřeby provozních kapalin a zajistí lepší odezvu motoru.

Účinnost spalování paliva může být u nových modelů zvýšena výběrem osvědčené plynulé převodovky AutoPowr nebo nové, vylepšené dvojspojkové převodovky DirectDrive. Vylepšené programové vybavení druhé jmenované zahrnuje automatickou citlivost spojky, režim rychlosti řazení a výběr převodu pro rozjezd. Dostupná je také prověřená převodovka s řazením pod zatížením.

S výbavou hydraulického systému s kompenzací tlaku a průtoku jsou nové traktory vybaveny novým blokem hydraulických ventilů se zlepšeným přístupem a snazším odpojováním díky uvolňovacím pákám. Volitelný prémiový přední závěs zahrnuje jednosměrný ventil, beztlakový zpětný ventil, dálkové ovládání pozice ramen a elektronické ovládání pozice při práci s vpředu zavěšeným nářadím.

Vysoce komfortní kabina ComfortView je konstruována ke snížení stresu a únavy obsluhy při slouhých pracovních dnech. Na typech vybavených převodovkou DirectDrive nebo AutoPowr jsou traktory osazeny opěrkou CommandArm dosud používanou na nejnovějších traktorech sérií 7R a 8R. Hlavním rysem je elektronický mystika displej CommandCenter čtvrté generace, který lze intuitivně ovládat stejným způsobem jako tablet.

Nová, širší zpětná zrcátka zajistí viditelnost kolem traktoru a na velké pracovní nářadí. Pomocí obrazovky CommandCenter lze ovládat výkonné LED světla, osvětlující prostor kolem traktoru, které zajistí dokonalý přehled i při práci za hluboké noci. Při odběru proudu na úrovni méně než 45 procent ve srovnání s halogenovými světly mají LED světla i vyšší životnost o oce než polovinu.

K dosažení nejvyšší možné úrovně využitelnosti jsou nové traktory 6R připraveny pro využití technologie FarmSight a mohou být osazeny telematikou JDLink. Jedním z příkladů tohoto systému je vzdálený přístup RDA, který traktoristovy může pomoci s přípravou traktoru, obsluhou a nastavením. Standardem JDLink je i vzdálená diagnostika. Zatímco řidič sedí v kabině traktoru, může ho instruovat servisní pracovník nebo nadřízený přímo ze své kanceláře. Toto řešení může podstatně snížit provozní náklady a náklady spojené s údržbou.

Hlavní servisní body jsou na nové sérii 6R snadno přístupné. Poprvé byl interval výměny motorového oleje, olejového palivového filtru prodloužen z 500 na 750 provozních hodin, což napomáhá ke snížení nákladů na náhradní díly a servisní práce. Další úsporu přináší snížená spotřeba paliva a prodloužení životnosti filtru pevných částic na celou životnost traktoru.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info