agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Becker Aeromat Advance

Přidáno: 10. 8. 2014 09:03:30 Počet shlédnutí: 938

10 Srpen 2014

Specialista na přesné secí stroje představil přepracovaný secí stroj Aeromat Advance 8 s jednodušším nastavením, elektrickým pohonem rozmetadla hnojiva a novými možnostmi výbavy. Vše zabaleno do nové podoby.

Becker Aeromat Advance

Nový elektrický pohon nahrazuje dosud používanou mechanickou variantu. Elektrický pohon dávkování umožňuje velice přesné dávkování hnojiva. Další výhodou je, že lez na monitoru FO300 sledovat množství hnojiva bez nutnosti zastavování.
Nové madlo přítlačných válců s pěti různými přítlačnými stupni nahrazuje předchozí kliku. Nová klika se používá pro snadnější nastavení výsevní hloubky.
Nový střední talkový válec s průměrem 230 mm zajistí jednotnou hloubku výsevu. Díky němu nedochází k vyskočení semínka z řádku. Kromě toho je zajištěn lepší kontakt se zeminou i v těžkých půdních podmínkách.
Nová hvězdicová škrabka s průměrem 260 milimetrů odstraňuje hroudy, kameny a rostlinném zbytky s řádku a zabezpečí proříznutí půdy. Kromě toho má nový secí stroj sportovnější vzhled a barvami odpovídá příslušnosti ke skupině Kongskilde.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info