agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Berthoud Raptor FC

Přidáno: 10. 8. 2014 09:14:42 Počet shlédnutí: 1251

10 Srpen 2014

Samojízdný postřikovač Raptor byl vybaven vpředu umístěnou kabinou, který nese označení Raptor FC. Doplňuje tak řadu těchto postřikovačů, které jsou vybaveny vpředu nebo vzadu nesenými rameny, čtyřmi velikostmi nádrže od 2500 do 5200 litrů a rameny se záběry od 24 do 42 metrů.

Berthoud Raptor FC

Berthoud tak má nejširší nabídku samojízdných postřikovačů na trhu. Raptor FC je dostupný ve třech verzích s kapacitou 3200, 4200 a 5200 litrů a osazen rameny Axial nebo Ektar B2 s pracovním záběrem od 24 do 42 metrů. Verze FC využívá stejný podvozek jako varianty Raptor a Raptor AS. K jejich přednostem tak patří osvědčené technologie, jako je pneumatické odpružení podvozku, hydrostatická převodovka s motory Bosch Rexroth, které přenášejí plný výkon a točivý moment. Obsluha ocení vysoký komfort díky systému pohonu Automotive a regulátoru rychlosti Hydropilot. Standardem je dvojité čerpadlo Omega vlastní konstrukce. To zajišťuje vysokou rychlost a tlak kapaliny.
Verze FC se vyznačuje některými vylepšeními. Především jde o nový motor, v němž se kombinuje vysoký výkon a točivý oment respektující standardy ochrany přírody.Zdrojem síly je motor Deutz s výkony od 176 do 245 koní, který je vybaven systémem recirkulace spalin EGR s katalyzátorem a filtrem pevných částic.
Raptor FC je vybaven vysoce komfort kabinou se systémem zdvihání a dusíkovými tlumiči. Panoramatický výhled zpříjemňuje jízdu na poli i na silnici. Komfort obsluhy je zvýšen dusíkovými tlumiči, které přirozeně omezují kmity kabiny.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info