agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Berthoud Sprinter

Přidáno: 10. 8. 2014 09:15:25 Počet shlédnutí: 705

10 Srpen 2014

Francouzský výrobce postřikovačů představil novou konstrukci návěsného postřikovače s objemem nádrže 2500 litrů s názvem Sprinter. Jeho struktura kombinuje praktičnost s ekonomikou a malými rozměry. Jde o odpověď na požadavky zákazníků, kteří žádali jednoduchý, kompaktní a lehký stroj.

Berthoud Sprinter

Sprinter tak pokračuje v psaní historie malých návěsných postřikovačů nahrazením předchůdců Primer, Racer a Major. Využívá osvědčené technologie, jako je například čerpadlo Gama, regulace DP Tronic a jednoduchá obsluha pomocí systému Berlogic.
Sprinter je také ideální volbou pro moderní technická řešení. S rozvorem 3,75 metru má snížené těžiště a konstrukce nádrže zajistí kompaktní rozměry, díky čemuž dosáhne vynikající stability a snadno se ovládá na poli i na silnici. Malé rozměry a nízká váha podstatně snižují potřebu tažné síly.
Stroj je vybaven novými ocelovými rameny ALS s bočním skládáním, s odpružením centrálního uchycení, které dává velkou stabilitu i při práci na svazích a na nerovném terénu. Postřikovač může využívat i ramena Multis se záběrem 15 a 18 metrů.
Náprava má mechanicky nastavitelný rozchod od 1,5 do dvou metrů. Ramena mohou pracovat ve výšce od 0,5 do 2,5 metr. Volitelnou možností je mechanicky řiditelná oj, nastavitelná ramena, míchání a proplachování zapínané z kabiny traktoru.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info