agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Disková kombinace Kuhn

Přidáno: 10. 8. 2014 11:18:04 Počet shlédnutí: 813

10 Srpen 2014

Kultivátory PERFORMER, které pracují v půdě radličkami a disky, posilují pozici značky KUHN v oboru minimálního zpracování půdy. Tyto nové univerzální stroje jsou zkonstruovány pro mělkou i hlubokou podmítku strniště. Zajistí maximální pořezání rostlinných zbytků a jejich promíchání se zeminou.

Disková kombinace Kuhn

 

 

 

Toto nářadí by se mělo stát jednou z vlajkových lodí v minimální zpracování půdy. PERFORMER je schpoen zpracovat půdu jedním přejezdem v různých podmínkách. Může se tak přizpůsobit požadavkům uživatele, když lze pracovat s oběma typy pracovních orgánů, nebo jen s radličkami při práci na strništi nebo při kypření půdy, nebo jen s talíři při mělké podmítce strniště, případně jej lze používat bez zadního utužovacího válce například při práci na podzim ve vlhkých podmínkách.

Nová řada návěsného nářadí je dostupná s pracovními záběry čtyři a pět metrů pro traktory s výkonem do 500 koní. Jsou vybaveny lomenou ojí, dvěma řadami nezávislých disků pro pracovní hloubku 10 centimetrů, čtyřmi řadami radliček s pracovní hloubkou až 35 centimetrů, řadou urovnávacích disků a novým válcem HD-Liner 700. Veškeré nastavování je hydraulické.

Dvě řady vrubovaných talířů s průměrem 510 mm jsou nezávisle zavěšené a plynule nastavitelné z kabiny traktoru. Jejich účelem je nařezat rostlinné zbytky a kořeny a promíchat je s půdou. Jejich výkon zvyšuje vzdálenost od rámu, která činí 560 milimetrů, což zabezpečí průchod veškerého materiálu.

Vzdálenost radliček činí 28 centimetrů, což zabezpečí optimální míchání. Maximální průchodnost zajistí vzdálenost od rámu 85 centimetrů. Zakřivená slupice optimalizuje míchání. Kromě toho je dostupný široký výběr opotřebitelných dílů, který umožní pracovat i v největší hloubce bez nutnosti zvýšení požadovaného výkonu traktoru. Při práci bez válce jsou radličky umístěny za koly.

I urovnávací disky mohou být nastavovány přímo z kabiny traktoru. Jsou zavěšeny na zakřiveném ramenu, které je vybaveno bezpečnostním systémem chránícím je při práci na kamenitém pozemku.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info