agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Dva nové Terratracy

Přidáno: 10. 8. 2014 09:16:13 Počet shlédnutí: 1003

10 Srpen 2014

Aebi představilo novou kompaktní třídu s novým vzhledem, moderní kabinou, která disponuje podstatně větším prostorem a komfortnějším konceptem ovládání, silnějšími motory a mnoha dalšími technickými vylepšeními. Konkrétně jde o modely Aebi TT206 a TT211.

Dva nové Terratracy

Aebi TT211 je novým nejsilnějším modelem v této kompaktní třídě. Atraktivní a výrazný vzhled je patrný na první pohled. Prvním výrazným rysem je celkový dostupný prostor v moderní kabině. Každý řidič se v ní musí cítit dobře, zvláště díky systému klimatizace integrovanému do vozidla, který zajistí příjemné pracovní prostředí i v nejparnějších dnech. Univerzální box, přihrádka na dokumenty, držák na mobilní telefon a držák na nápoje jsou jen drobnostmi s praktickým významem. Množství funkcí může být jednoduše ovládáno stiskem tlačítka na nové multifunkční páce.
Přenos síly je zajištěn plynule pomocí hydrostatického přenosu. Díky tomu lze vykonávat různé práce vhodnou pojezdovou rychlostí. Nový přeplňovaný motor Kubota IIIB disponuje vysokým točivým momentem a výkonem 72 koní. Podstatné zvýšení výkonnosti zvětšilo možnosti pracovního využití. Tlumení kmitů zase chrání stroj a připojené nářadí a umožňuje klidnou jízdu se zdviženým nářadím při rychlé jízdy po silnici. Řízení předních nebo všech kol stejně jako volitelná možnost řízení zadní nápravy a krabí chod zabezpečí vysokou manévrovatelnou. Díky tomu lze vybrat vhodný způsob řízení pro každou práci. Na všchna kola mohou být namontovány dvojmontáže, které zvýší bezpečnost při práci na extrémních svazích a sníží utužení půdy.
Při vývoji nového stroje byla jednou z priorit snadná údržba. Například chladící jednotka může být zvednuta nad motor. Tím se umožní přístup ke kontrolní měrce oleje a snadno se mohou doplnit všechny provozní kapaliny
V novém modelu Aebi TT206 najdeme motor Kubota IIIA s výkonem 50 koní a dostatečným točivým momentem pro dostatečnou pojezdovou rychlost. Sportovní vzhled a technické kvality jsou stejné jako u silnějšího typu.
V kompaktní třídě je tento Terratrac dobrou, cenově přijatelnou variantou s výkonností dostačující pro většinu aplikací. Kompaktní stavba s vysokým točivým momentem a čistým motorem, luxus v prostorné kabině, zvýšená síla přední i zadní hydrauliky, odpružení a klasická konstrukce navazují na tradici těchto speciálních traktorů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info