agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Dynamický vývoj společnosti

Přidáno: 15. 2. 2018 09:15:11 Počet shlédnutí: 699

15 Únor 2018

Díky pokročilým konstrukčním řešením a kvalitě zařízení dokázaly stroje SaMASZ splnit vysoké nároky uživatelů za posledních 30 let, zejména ty, které se týkají kvality krmiva. Neustálý vývoj, rozšiřující se sortiment výrobků a vylepšení stávajících strojů jsou důvodem, proč jsou schopni uspokojit rozmanité potřeby zákazníků bez ohledu na jejich výměru. Využívání nových technologií a odolnějších materiálů v kombinaci s dobře naplánovanými procesy výzkumu a vývoje přispívá k vytváření inovativních, moderních a účinných strojů, které šetří čas, pohonné hmoty a následně i peníze.

Dynamický vývoj společnosti

Diskový žací stroj
Moderní design modelu XT 390 zcela mění kvalitu práce a pohodlí přepravy. Tato žací lišta, podobně jako u ostatních modelů SaMASZ, nepoškozuje drn a minimalizuje úroveň nečistot, takže sklizeň je nejvyšší čistoty.
XT 390 je připojena k tříbodovému závěsu traktoru a je nesena v šikmé poloze, která splňuje všechny požadavky na silniční provoz. Transport v nakloněné poloze zajišťuje mnohem lepší viditelnost, bezpečnost a stabilitu. Zařízení XT 390 umožňuje parkování stroje v přepravní poloze na čtyřech nožkách. Stroj je také vybaven ochranou proti nárazu, který je tvořen hydraulickým bezpečnostním zařízením integrovaným se spojovacím zařízením a tělem stroje a zajišťuje tak největší rozsah na trhu s se žacími stroji.
Hlavní výhodou centrálního odpružení je rovnoměrné rozložení hmotnosti, dokonalé kopírování povrchu a velký rozsah naklápění (až do 24°), což usnadňuje používání na nerovném terénu a umožňuje optimální jízdu za všech podmínek.
Dalším silným rysem modelu XT 390 je jeho převoz v nakloněné poloze, která zajišťuje bezpečnější jízdu a snadnější manévrovatelnost jak na veřejných komunikacích, tak na úzkých cestách. Velkou výhodou tohoto stroje je jeho výška, která nepřesahuje čtyři metry, takže podle zákona o dopravě nevyžaduje žádné další značky nebo povolení. Navíc model XT 390 ve standardní verzi umožňuje parkování stroje ve stabilní přepravní poloze na čtyřech nožkách.
Díky hydropneumatickému odpružení může obsluha pomocí hydrauliky traktoru rychle nastavit přítlak žací lišty, takže bez ohledu na terén je tlak na zem vždy stejný. Velký a snadno viditelný manometr informuje obsluhu o tlaku v hydro-pneumatickém systému. Další výhodou je možnost nastavení tlaku bez opuštění kabiny traktoru, čímž se nastaví zatížení podle podmínek.
Model XT 390 je vybaven jedinečnou ochranou proti nárazu. Hydraulické bezpečnostní zařízení je integrováno s ojí a tělem stroje a je navíc podporováno inovativním hydro-pneumatickým odpružením. Chrání řezací jednotku před poškozením. Když se objeví překážka, žací lišta na prvním kotouči se zakloní o více než 50 cm, zvedne se o 30 cm a nakonec se automaticky vrátí do pracovní polohy. Žádný ze strojů dostupných na trhu nedosahuje tak vysokého rozsahu náklonu.
NANO 150 Hydro
SaMASZ se neustále zabývá vývojem sortimentu a také pamatuje další stroje, která mohou být efektivně využívány k údržbě terénu. Nová příkopová sekačka NANO 150 Hydro je navržena pro práci s malými nakladači.
Zavěšení lišty NANO 150 Hydro má inovativní konstrukci založenou na závěsných ramenech upevněných na polyuretanových trubkách. Žací stroj je speciálně vyvinutý pro práci s čelním nakladačem, což umožňuje velmi rozsáhlý výběr terénu ve třech směrech, což usnadňuje efektivní a bezpečné sečení dokonce i nejvíce nerovných povrchů. Stroj je připojen k vozidlu pomocí speciálně vybraného rámu se širokou škálou spojovacích rámů.
NANO 150 Hydro, podobně jako jiné stroje SaMASZ, má silná kladívka uspořádaná spirálovitě s dvojitým překrytím a následnou funkcí čištění hřídele. Tento stroj je pro majitele čelních nakladačů velmi zajímavý, protože NANO 150 Hydro značně zvyšuje používání a funkčnost takových vozidel.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info