agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Hardi Navigator

Přidáno: 10. 8. 2014 09:08:21 Počet shlédnutí: 820

10 Srpen 2014

Dvěma novými modely pokračuje konstruktérská myšlenka „nejlepší poměr cena-výkon“ započatá sérií NAVIGATOR s objemy nádrží tři a čtyři tisíce litrů. Nyní tedy nastupují typy s většími nádržemi a rameny. Společné uvedení s dalšími novinkami znamená, že tato myšlenka získává na důležitosti.

Hardi Navigator

NAVIGATOR výborně přijímaný výrobek na všech trzích díky svému konceptu jednoduchého ovládání, spolehlivosti a výkonnosti, což jej činí jedním z nejlépe prodávaných návěsných postřikovačů na světovém trhu.
Požadavky na vyšší výkon rostou ve všech kategoriích. Odpovědí jsou dva typy s kapacitou nádrže pět a šest tisíc litrů. Tím se umožní ošetřit až 40 hektarů jedním přejezdem při dávce 150 litrů na hektar. Větší nádrž zásobuje i větší ramena z osvědčené série ramen HARDI. Nové modely mohou být vybaveny třemi typy ramen, EAGLE se záběrem 24 až 30 metrů, DELTA (24 až 28 m) a FORCE (24 – 36 m). Široký výběr zabezpečí maximální výkonnost každému zemědělci kdekoli na světě.
V roce 2011 byl na postřikovačích COMMANDER představen systém DynamicFluid4. Jeho výhodou je rychlejší reakce při ovládání aplikační dávky při prudkém zrychlování nebo zpomalování traktorů s plynulou nebo powershiftovou převodovkou a při řízení sekcí pomocí satelitem řízeného systému AutoSectionControl. K vysoké spolehlivosti přispívají i čtyři senzory, kdy při poruše některého z nich si systém dopočítá údaje z ostatních, takže umožní dokončení postřiku.
Ovládání postřikovačů je zajištěno buď dotykovým monitorem HC 9500 s dvanáctipalcovou obrazovkou nebo osmipalcovým HC 8500. Oba nabízejí větší integraci v jediné obrazovce ovládané přímo v kabině traktoru. Stroje lze doplnit také monitorem HC 6500 známým z postřikovačů COMMANDER a menších modelů NAVIGATOR.
Řízená tažná oj IntelliTrack umožňuje poloměr otáčení pouhých 6,0 m. Aktivní bezpečnostní elektronické ovládání DEC zabrání aktivaci řízení postřikovače při vysokých pojezdových rychlostech.
Jak již bylo zmíněno, NAVIGATOR je nejprodávanějším návěsným postřikovačem na světě. K tomu přispívá spojení kvality a výkonnosti jednotlivých součástek, jako je například TurboFiller, velký filtr EasyClean a snadná obsluha.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info