agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Jednička na trhu

Přidáno: 14. 8. 2014 22:15:51 Počet shlédnutí: 702

14 Srpen 2014

JCB je jedničkou v prodeji zemědělských kolových nakladačů a čtyři nové produkty dále upevní vedoucí pozici. Konkrétně jde o modely TM180 a TM220 s novými výkonnějšími motory, Farm Master 413S Agri s vyšším výkonem, novou kabinou a elegantnějším vzhledem a Farm Master 435S Agri s vyšším komfortem obsluhy a sníženými provozními náklady. Vylepšené stroje jsou konstruovány pro práci v zemědělství, což jim umožní perfektně plnit potřeby zemědělců.

Jednička na trhu

 

 

 

Soubor vylepšení kompaktních teleskopických nakladačů TM180 a TM220 pokračuje ve zvyšování jejich síly. Hlavní změnou jsou nové motory Kohler. Další je přepracovaná zadní náprava, což umožnilo zvýšit celkovou nosnost až na 3,5 tuny. Poprvé se také nabízí volitelná možnost s rychlejším pojezdem, kdy u modelu TM180 může maximální rychlost vzrůst z 20 na 35 km/h. TM220 má volitelně pojezdovou rychlost 40 kilometrů v hodině. Novou volbou pro jízdu mimo zpevněné plochy je stoprocentní zámek diferenciálu, který u obou strojů zvyšuje jejich tažný potenciál.

Nosnost zůstala konkurenční, to znamená nezměněna. TM180 uzvedne 1800 kg do výšky 4,5 metru, což bylo změřeno při práci s paletovými vidlemi a může naložit více než tunový náklad při plně vysunutém teleskopickém ramenu. Pokud je zapotřebí více síly, lze využít TM220 s maximální nosností 2,2 tuny a do stejné výšky uzvedne 1250 kg, takže se hodí pro plnění návěsů vaky s hnojivy nebo krmných vozů siláží.

Odpružení ramen a adaptivní ovládání zatížení chrání stabilitu stroje. Na výběr jsou tři rychlozávěsy, které zvyšují komfort a přizpůsobivost těchto strojů. Pod povrchem se skrývají další změny. Jednou z nich je nový joystik s tlačítky řazení a nové informační instrumenty v kabině, díky kterým má obsluha přehled o veškerém dění. Svěžím vzhledem vyniká protizávaží a kryt motoru.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info