agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Kompaktní teleskopy

Přidáno: 10. 7. 2015 21:41:14 Počet shlédnutí: 1052

10 Červenec 2015

Modulární koncepci Merlo využívá i u kompaktních typů, model TF33.7 s nosností 3,3 tuny a zdvihem ramene sedm metrů, který bude doplněn verzí se zdvihem devět metrů. Nové série nabízí výkonnost a technologii dosud typickou pro vyšší třídu teleskopických manipulátorů.

Kompaktní teleskopy

Nové typy jsou výsledkem vývoje modulárního konceptu a najdeme na nich množství podstatně vylepšených vlastností. Všechny stroje kompaktní série jsou osazeny novou modulární kabinou. Typy TF33.7 a TF30.9 jsou vybaveny novými motory s výkonem 75 a 120 koní, stejně jako u předchozí řady splňující normu Euro 3B bez filtru pevných částic a technologie SCR. Stejně tak jsou vybaveny systémem EPD (EcoPowerDrive), který umožňuje snížit spotřebu paliva o osmnáct procent díky snížení otáček motoru při dosažení požadované pojezdové rychlosti. Chladič je čištěn systémem Fan Drive.

Stroje TF33.7 a TF30.9 budou dostupné ve snížené verzi s označením L, jejichž výška dosáhne se stejnou kabinou jako ve standardu pouhé dva metry. Díky vlastnímu výzkumu a vývoji se podařilo snížit pozici kabiny a tím dosáhnout stejného komfortu obsluhy, jako u větších typů. Stejně jako její předchůdci, dosáhne nová kompaktní série pojezdové rychlosti 40 kilometrů v hodině.

Hlavní rysy:

-          Kompletně přepracovaná série

-          Kompaktní velikost s výškou 2,12 m a šířkou 2,1 m

-          Snížená varianta s výškou 2,02 m se stejnou kabinou a výkonností, jako standardní modely

-          Nová modulární přetlaková kabina (největší v této třídě, nový systém klimatizace)

-          Maximální pojezdová rychlost všech typů včetně snížených verzí 40 km/h

-          Schváleno jako zemědělský traktor

-          Motory s výkony 55 kW a 90 kW

-          Systém EPD ve standardu

-          Dostupné s hydraulickými a vzduchovými přípojkami

Systém Fan Drive

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info