agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Krmný vůz JF VM 3S

Přidáno: 10. 8. 2014 09:02:40 Počet shlédnutí: 825

10 Srpen 2014

Specialista na výrobu míchacích krmných vozů JF představil novou řadu velkých kompaktních vozů pro velké chovatele dojnic a masného skotu. Nová série VM 3S je založena na třech vertikálních míchacích vozech s kapacitou od 21 do 28 metrů kubických.

Krmný vůz JF VM 3S

Se třemi šneky v míchací vaně jsou vytvořeny dvě efektivní oblasti, kde se střetávají nože ze dvou sousedních šneků. Výsledkem je vysoká účinnost promíchání a kvalitní řez i dlouhého materiálu jako například slámy nebo sena z václových nebo hranolovitých balíků. S patnácti noži ve standardu (pět na každém šneku) nebo volitelně až 36 noži se může práce přizpůsobit potřebám každého zemědělce, který chce míchat s velkým množstvím vlákniny stejně tak jako ten, který vyžaduje kompaktní krmnou dávku.
Nové vozy mají šířku pouze 224 centimetrů a výšku 259 centimetrů, takže mohou pracovat i v nízkých budovách. Úzké vozy se snadno ovládají na širokých cestách ve stájích a obsluha má větší výhled přímo ze svého sedadla. Nízká celková výška zabezpečí vysokou kapacitu a snižuje spotřebu času při nakládání.
Nová série Feeder je dostupná s jedním, dvěma nebo třemi výpustními otvory na každé straně. Vysypávání třemi otvory umožňuje zvýšit pojezdovou rychlost, snižuje prokluz spojky traktoru a zvyšuje výkonnost krmení.
Modely s příčným dopravníkem jsou vybaveny velkým předním otvorem, který je široký 120 centimetrů. Z něj vypadává krmivo na široký dopravník, který je doporučen pro dávkování krmiva s vysokým obsahem vlákniny. Volitelnou možností je široký dopravník.
Robustní podvozek se čtyřmi pružinami, nápravy s velkými náboji a výkonnými brzdami zajišťují stabilitu, vysokou brzdnou sílu a umožňují jako variantu použít nákladní kola. Šest vážících článků mezi podvozkem a podpěrou vany poskytuje přesné informace o hmotnosti naložené hmoty.
Bezdrátový systém vážení je standardní výbavou. Hlavní obrazovka tak může být umístěna na nakladači a obsluha tak má dokonalý přehled o naloženém množství.
Všechny míchací vozy JF jsou dodávány s 15milimetrovými závity vyrobenými z oceli S500. Jde o ocel s vysokou odolností otěru. Stěny vany jsou vyrobeny z oceli S650. Pro extrémní práci na velkých mléčných farmách, kde je vůz ve vysokém pracovním nasazení, JF nabízí stěny vyrobené z nerezové oceli.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info