agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Lis Kuhn LSB 1290

Přidáno: 10. 8. 2014 11:22:17 Počet shlédnutí: 1593

10 Srpen 2014

Současnou řadu velkých lisů KUHN tvoří čtyři základní modely LSB 870, 890, 1270 a 1290. Technické výhody v kombinaci s třicetiletou zkušeností s výrobou lisů vedly k vývoji nového inteligentního modelu, který dotváří tuto sérii.

Lis Kuhn LSB 1290

LSB 1290 iD (inteligent Density) je zkonstruován v lisování balíků s přibližně o 25 procent vyšší hustotou ve srovnání s běžnými hranolovitými balíky. Větší hustota přináší nižší náklady spojené s manipulací a transportem. Tento model je určen pro práci s tradičními plodinami, ale také pro zpracování energetických plodin.

Revolučním výsledkem vývoje systém TWINPACT. K tvorbě balíků s vyšší hustotou potřebuje píst dvojnásobnou sílu ve srovnání s konvenčními lisy. Ke splnění tohoto požadavku je píst TWINPACT rozdělen na vrchní a spodní část, takže je balík stlačován ve dvou krocích. Tím se dosáhne výrazného zvýšení tlaku při zatížení srovnatelném s běžným lisem.

Integrovaný rotor s průměrem 60 centimetrů zajistí řízený tok materiálu do předkomory při sklizni energetických plodin a biomasy. Na rotoru jsou přišroubovány pevné prsty, které se snadno vymění. Aktivní mechanismus plnění zajistí rovnoměrné zásobování stroje hmotou. Lis je vybaven systémem s dvojicí vazačů, které jsou upraveny pro vyšší hustotu balíku. Hdraulicky poháněné ventilátoru udržují oblast vázání v čistotě. Třímetrová komora spolu s ovládáním tlaku zabezpečí optimální řízení hustoty balíku.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info