agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Mlátičky do každých podmínek

Přidáno: 10. 1. 2018 22:50:37 Počet shlédnutí: 167

10 Leden 2018

Společnost New Holland Agriculture uvádí na trh nové řady mlátiček CX5 a CX6 s pěti a šesti vytřasadly, které vynikají svou mimořádnou flexibilitou. Se čtyřmi modely a sedmi verzemi kombinuje tato série kvalitu a výkon na každém poli a v každé plodině. Tento výkon přichází s komfortem v nové kabině Harvest Suite ™ Deluxe. Vysoká kapacita spolu s výkonnými motory s technologií ECOBlue ™ HI-eSCR splňující emisní normu Tier 4B a snadná a rychlá údržba přinášejí zákazníkovi nejnižší provozní náklady. Nové řady CX5 a CX6 nabízejí řešení pro všechny: od chovatelů, kteří chtějí kvalitní slámu přes poskytovatele služeb až po pěstitele, kteří mohou snadno sklízet různé plodiny bez kompromisů ohledně výkonu a kvality.

Mlátičky do každých podmínek

Lars Skjoldager Sørensen, produktový manažer sklizňové techniky, vysvětlil: "Řady CX5 a CX6 nabízejí širokou škálu funkcí a možností přizpůsobení, které mohou řešit každou situaci při sklizni pomocí pevných či vyrovnávacích čisticích sít Smart Sieve ™, systému Autofloat ™ II, širokého výběru adaptérů včetně možnosti High-Capacity, Varifeed ™, Flex a Draper a možnost výběru řezání nebo ukládání slámy do řádku. V kombinaci s nejlepším přizpůsobením se plodinám a pokročilými automatizačními funkcemi v systému PLM je CX5 a CX6 ideální pro zákazníky, kteří potřebují nejvyšší úroveň všestrannosti pro plodiny a pole – družstva, zemědělce se smíšeným hospodářstvím, specializované pěstitele a dodavatele služeb."

Nová kabina Harvest Suite ™ Deluxe integruje zpětnou vazbu získanou prostřednictvím rozsáhlých zákaznických konzultací s cílem stanovit nové standardy v komfortu obsluhy. S objemem 3,7 m3 je největší kabinou ve své třídě a pohodlně se do ní vejdou dvě osoby. Prosklená plocha byla zvýšena o 7 % a nabízí 6,3 m2 skla včetně zadního okna s plnou šířkou pro vynikající viditelnost po celém obvodu, na nejširší žací adaptéry i na zásobník na zrno.

Nové luxusní sedadlo a nastavitelná boční konzola s osvědčenou řídící pákou CommandGrip ™, přepracovaný štíhlejší sloupek řízení s opěrkami na nohy představují ergonomickou pracovní stanici, která zajistí pohodu i v ty nejdelší dny sklizně. V kabině je také širokoúhlý, 26,4 cm široký, nastavitelný IV barevný dotykový monitor IntelliView ™ společnosti New Holland. Celý tento prostor a pohodlí přichází s výjimečně klidným prostředím pouhých 73 dB [A].

Série CX5 a CX6 nabízí model pro každou potřebu: standardní, Smart Sieve ™, se stranovým i podélným vyrovnáváním, tato řada vyhovuje všem terénům a svahům. Patentovaný systém Smart Sieve ™ společnosti New Holland řídí boční pohyb síta podle stupně svahu a velikosti zrn. Neutralizuje nežádoucí radiální pohyb, poskytuje dokonale vyváženou dynamiku sít, udržuje maximální účinnost čištění na svazích až do 25 %.

Zákazníci, kteří pracují v kopcovitých podmínkách, se mohou rozhodnout pro varianty CX5.90 a CX6.90 ve verzi Laterale, které jsou vybaveny pokročilým automatickým vyrovnávacím systémem společnosti New Holland, který zajišťuje příčnou korekci sklonu až o 18 % na obou stranách a zajišťuje rovnoměrné rozložení zrna pro optimální účinnost čištění. Pro strmé svahy je dokonalým řešením CX5.90 Hillside. Dva nezávislé hydraulické systémy - jeden pro boční korekci svahu a druhý pro podélnou – zajišťují maximální účinnost separačních a čisticích ústrojí. Bezpečnost a účinnost práce se zvyšují, protože kola zůstávají pevně na povrchu.

Exkluzivní čtyřbubnová technologie mláceníspolečnosti New Holland, která obsahuje mláticí buben se systémy Multi-Tresh ™ a Opti-Thresh ™, zadním odmítacím bubnem, rotačním separátorem a separátorem Straw Flow ™, se snadno přizpůsobí různým plodinám a podmínkám sklizně bez kompromisu ohledně kvality zrna a slámy nebo výkonu.

Série CX5 a CX6 nabízí širokou škálu možností přizpůsobení, což znamená, že zákazníci mohou počítat s vynikajícím výkonem bez kompromisů v kvalitě zrna nebo slámy v jakékoli plodině a za různých podmínek. Tato flexibilita přináší extrémně snadný přechod stroje z jedné plodiny na druhou.

Systém Opti-Thresh ™ se přizpůsobuje podmínkám plodin jednoduchým přemístěním zadní části koše, což se provádí bez nástrojů. Systém Multi-Thresh ™ se přizpůsobuje různým odrůdám obilovin s různým stupněm zralosti plodin se dvěma pozicemi nastavení otvoru rotačního separátoru, který nabízí o 20 % větší kapacitu. Díky novým modelům společnost New Holland dále rozvíjí více než 47 let vývoje své čtyřválcové technologie se zavedením nového čtvercového a nastavitelného separátoru slámy.

Standardní sekční koš umožňuje mimořádně rychlý přechod mezi plodinami a snižuje dobu přestavby z 6 hodin na 20 minut. Nižší konkávní úseky lze měnit bez odstranění vynašeče slámy a snadným nahrazením jednotlivých sekcí je kombajn připraven k dosažení nejlepší kvality mlácení v různých plodinách.

Čistící systém Triple-Clean ™ společnosti New Holland zvyšuje čistící kapacitu až o 15 % díky přidání extra kaskády ve středu sítové skříně. To zajišťuje špičkovou kvalitu čištění při optimalizované celková kapacitě stroje. Nový dvojitý křížový dopravník přenáší obilí rychleji do výtahu, což má za následek až 10% nárůst průchodnosti systému šestivytřasadlových modelech.

Systém Opti-Speed ™, který je součástí strojů sérií CX7 a CX8 s vyšší kapacitou, je nyní k dispozici i v nových řadách CX5 a CX6. Tento systém automaticky upravuje rychlost vytřasadel při práci na svazích až o 10 %, aby se zajistilo rovnoměrné protřepání slámy a zbývající semena snáze ze slámy vypadávala.

Série CX5 a CX6 jsou také vybaveny mnoha cenami ověnčeným systémem Opti-Fan ™, který automaticky přizpůsobuje rychlost ventilátoru a směr proudění vzduchu v závislosti na naklonění  při jízdě nahoru nebo z kopce, což má za následek menší ztráty a více zrna v zásobníku.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info