agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Nesené postřikovače Hardi

Přidáno: 10. 8. 2014 09:07:26 Počet shlédnutí: 1005

10 Srpen 2014

Řadu nových řešení představil na svých nesených postřikovačích MASTER plus, které stojí na vrcholku strojů pro zemědělce, kteří nechtějí kompromis mezi vysokým výkonem a bezpečnou prací.

Nesené postřikovače Hardi

MASTER plus může být vybaven soupravou DilutionKit. Tento systém umožňuje obsluze propláchnout kapalinový systém přímo ze svého sedadla v traktoru. Řidič může proplachovat pouze ramena nebo nádrž pomocí speciálních trysek. Díky tomu se snižuje spotřeba čisté vody. Všechna zpětná potrubí a systémy míchání jsou propláchnuty při aplikaci zředěné kapaliny z hlavní nádrže.
Většina kroků ředění je pod plnou kontrolou obsluhy, přičemž nejdůležitějším krokem je ředění koncentrátu. Proces naředění probíhá v několika stupních s menší dávkou koncentrátu, takže systém rozmíchá látku mnohem účinněji než při nárazovém ředění.
MASTER plus může být dodán se třemi různými ovládacími terminály a lze si zvolit také postřikovač kompatibilní s ISObus technologií. K usnadnění ovládání všech funkcí slouží terminály HC 6500, HC 9500, které jsou vybaveny osvědčenou technologií HARDI GRIP pro ovládání všech funkcí postřikovače, jako je zapínání a vypínání sekcí a umožňují snadné ovládání hydraulických funkcí pomocí joysticku.
Volbou jsou ISObus kompatibilní terminály HC 8500 a HC 9500. Ty do jedné obrazovky integrují všechny důležité informace. Zemědělec tak letmým pohledem získá všechny informace o celém postřikovači, o pohybu stroje a ovládání ramen bez nutnosti ztráty koncentrace.
Uživatel stroje si může vybrat také mezi různými zařízeními automatického ovládání pracovních sekcí buď pomocí integrované verze v terminálech HC 8500 a HC 9500 nebo pomocí nezávislé verze HARDI SprayRover.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info