agromachinery

zemědělský portál

Zpět

New Holland opět zvedá laťku

Přidáno: 6. 2. 2018 11:21:28 Počet shlédnutí: 431

06 Únor 2018

Společnost New Holland uvádí nejmodernější mlátičku CR Revelation s nově navrženým systémem nakládání s posklizňovými zbytky, vylepšeným nastavitelným tokem plodin a dalším zvýšením výkonu. Posunuje výkon sklizně na zcela novou úroveň, zvyšuje kapacitu až o 10 % a současně zaručuje kvalitu zrna a zbývajícího hospodaření s odpady.

New Holland opět zvedá laťku

Řada funkcí na novém CR posunuje kapacitu a produktivitu těchto strojů ještě dále, při zachování pozoruhodně nízkého poškození zrna.
Nové, z kabiny dálkově nastavitelné rotorové lopatky s plynulou regulací polohy mají za následek špičkovou regulaci toku plodin a zvýšení výkonu. Tato funkce, která je k dispozici na čtyřech největších modelech, přináší vyšší produktivitu a vyšší kapacitu.
Reset koše v kabině přispívá ke zvýšení produktivity mlátičky, což výrazně snižuje prostoje v případě ucpání. Tato funkce umožňuje velmi snadné a rychlé oddálení konkávního ústrojí. obsluha vyprázdní rotory, zastaví stroj, automaticky zajistí koš a začne znovu sklízet, čímž ušetří 20 – 30 minut, kdyby to dělala ručně.
Tři nejsilnější modely nabízejí také rotory Twin Pitch Plus se třemi mlatkami, které přinášejí značné zvýšení výkonu v rozmezí od 20 kW v CR8.90 až 28 kW u nejsilnějšího CR10.90.
Tyto funkce společně s dalšími vylepšeními, které zahrnují vyšší zakrytí rotorů na dvou menších modelech a zvýšení výkonu, zvyšují produktivitu kombinace CR až o 10 %.
CR10.90, nejvýkonnější mlátička na světě a držitel světového rekordu množství pšenice sklizené během osmi hodin, zvýšil výkon o dalších50 koní. Největší kombajn v oboru nyní nabízí maximální výkon 700 koní, který umožní masivní výkonnost ve všech plodinách.
CR8.80, silnější ze dvou nejmenších modelů CR, získal také upgrade výkonu a maximálním výkonem 517 koní je nyní nejsilnější mlátičkou s úzkým rámem na trhu.
Nové kombajny CR jsou vybaveny novým systémem pro řízení posklizňových zbytků, který poskytuje jemnější řez, širší rozhoz a lepší rozprostření. Zdokonalení řezačky, které zahrnuje vyztužený rotor, delší protilehlé nože a zvýšenou rychlost řezání, mají za následek jemnější hmotu a 50% snížení výskytu dlouhé slámy.
Rozmetadlo plev bylo zcela přepracováno patentovaným systémem průtoku vzduchu, který nahrazuje tradiční konstrukci. Šířka rozhozu je zvýšena na 13,7 metru a je nastavitelná z kabiny. Výkonný systém řezání slámy Opti-Spread ™ je dále vylepšen o 25 % silnějšími hydromotory, lopatkami ve tvaru písmene V a čisticími škrabáky. Výsledkem je širší rozmetání, lepší distribuce a menší opotřebení.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info