agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Nové mlátičky Deutz-Fahr

Přidáno: 14. 8. 2014 22:19:35 Počet shlédnutí: 1262

14 Srpen 2014

Německý výrobce zemědělské techniky Deutz-Fahr připravil novou řadu sklízecích mlátiček. Série C9000 s novými technickými řešeními nabízí vyšší účinnost sklizně, mnohem více komfortu obsluhy a ve spolupráci se studiem Giugiaro zcela novou podobu, která koresponduje s liniemi nejnovějších traktorů této značky.

Nové mlátičky Deutz-Fahr

 

 

 

Řada je tvořena čtyřmi modely C9205 TS a C9206 TS s pěti a šesti vytřasadly, a C9205 TSB a C9206 TSB se svahovým vyrovnáváním Balance systém, které umožňuje kompenzovat boční naklonění až o 20 procent a podélně až šest procent.

Svahové mlátičky jsou také vybaveny novou nastavitelnou zadní nápravou a pohonem všech čtyř kol, ověřeným systémem Anti-Skid omezujícím prokluz, čímž se maximalizuje produktivita za všech pracovních podmínek.

Pohon je zajištěn motory Deutz TCD L6 T4i s objemem 7,8 litru, které garantují optimální výkonnost na poli díky výkonu 334 koní modelů C9205 a 395 koní u typů C9206. Spotřeba paliva patří k nejnižším v této výkonové kategorii díky využití technologie SCR a pokročilé konstrukci stroje, která například využívá převodovky umístěné na obou stranách motoru.

Všechny modely jsou vybaveny výkonnými žacími lištami, které nabízejí pracovní záběr až devět metrů. Jednodílná konstrukce, zařízení Autocontrol a systém řezu Schumacher Easy Cut II zajistí bezpečnou a účinnou práci za všech podmínek a zabezpečí jednotný řez s minimálním otěrem.

Přídavkem nového a vylepšeného systému mlácení Maxi Crop s exkluzivním nastavováním košů je hydraulický inverzní systém plnění a volitelný doplňkový systém plnění Extra Feeding, který pochází z per konstruktérů Deutz-Fahr. Nový elektrohydraulický systém ovládání ložisek na žací liště je jedním z hlavních inovativních prvků na nových strojích, který pomáhá zlepšit plynulost zásobování mlátícího ústrojí hmotou.

Optimalizována byla i separační kapacita pomocí systému Maxi Crop a prodloužením vytřasadel. Čisté a neporušené zrno zase zabezpečí další vyzkoušený systém vlastní konstrukce, skládající se z dvoustupňové zrnové desky s vyjímatelnými sekcemi, turboventilátoru, širokých sít a dvojitým vracením klásků umístěným na obou stranách stroje.

Do nového vzhledu zapadá kabina obsluhy s vynikajícím výhledem, množstvím pracovního osvětlení a zpětnými zrcadly s dvěma skly a elektrickým natavením. Měkká sedadla řidiče i obsluhy jsou vybavena tepelným chladičem s kapacitou 21 litrů, který nabízí maximální komfort a pohodlí při dlouhých pracovních dnech. Měkké protiprachové polstrování je ideálním řešením pro splnění potřeb vyžadovaných obsluhou. Volant a sloupek řízení se také změnily a výsledkem je optimální ergonomické řešení, které zajistí bezpečnou jízdu na poli i na silnici.

A konečně. Výkonnost a praktičnost ocení obsluha při každodenní údržbě. Motor, převodovka a další hlavní oblasti jsou snadno přístupné, takže se obsluha nemusí zdržovat složitým hledáním servisních bodů.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info