agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Nový kompaktní traktor

Přidáno: 10. 1. 2018 10:54:04 Počet shlédnutí: 164

10 Leden 2018

Nový kompaktní traktor 3038E John Deere je určen pro vlastníky venkovských pozemků, chovatele koní nebo majitele malých farem s hospodářskými zvířaty, poskytovatele zemědělských služeb v oblasti krajinotvorby a profesionály z oblasti péče o komunální prostranství, kteří hledají stroj pro širokou řadu úkolů.

Nový kompaktní traktor

Model 3038E je vybaven výkonným motorem splňující normy stupně IV/Final Tier 4 s výkonem 37,3 k (27,4 kW). Hydrostatická převodovka s pedály Twin Touch zajistí obsluze jednoduché, pohodlné ovládací prvky pro dosažení ideální rychlosti pro danou práci.

Pedály Twin Touch jsou intuitivní, jejich ovládání snadné a umožní obsluze maximální produktivitu. Nezávislý vývodový hřídel modelu 3038E může být zapnut za jízdy, což eliminuje potřebu zastavení a použití spojky. Nezávislý vývodový hřídel s jednoduchým ovládáním má navíc mokrou spojku s dlouhou životností, která ovládá jeho zapínání.

Nový nakladač 300E byl zkonstruován jako doplněk traktoru 3038E a vyznačuje se zakřiveným ramenem a odolnými součástkami. Spolu s malým poloměrem otáčení traktoru zajistí dobré manévrování pro práci s čelním nakladačem. Pro náročnější aplikace a obtížné terénní podmínky je v základní výbavě dostupný pohon všech kol.

Kompaktní traktor 3038E také nabízí jako volbu z výroby nebo montovanou u zákazníka teleskopické rameno spodního závěsu. To usnadní připojení a odpojení zadního nářadí a zvýší výkonnost na poli. Nová volba je kompatibilní s širokou řadou nářadí, včetně sekaček, zadních radlic nebo vrtáků na plotové sloupky.

„Řízení, údržba, používání a pořízení tohoto nového traktoru je jednoduché," říká Carlos Aragones, Evropský manažer segmentu péče o trávník firmy John Deere. „Ať už je úkol jakýkoliv, kompaktní traktor 3038E zajistí kvalitu a spolehlivost John Deere a cenovou dostupnost."

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info