agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Nový lis na kulaté balíky

Přidáno: 15. 1. 2018 11:40:13 Počet shlédnutí: 210

15 Leden 2018

Společnost John Deere představuje ucelenou řadu nových lisů na kulaté balíky s variabilní komorou, která nahradí předchozí modely řady 800 a 900. Lisy V451G, V451M/V461M a V451R/V461R/C451R/C461R jsou zkonstruovány na práci se všemi typy stavu plodin (od mokrých po velmi suché) a nabízejí farmářům a kontraktorům zvýšenou všestrannost, efektivitu a jednoduchost provozu.

Nový lis na kulaté balíky

Lis V451G pracuje nejlépe se suchými plodinami a dokáže zpracovat různé výstupy od menších po střední objemy, kde je hlavním cílem vytvoření dokonale zformovaných balíků v co nejkratším čase. Mezi jeho vlastnosti patří odolný svařovaný rám určený pro velká zatížení a podávací systém s větším průměrem sběru a přímým šnekovým rotorem.
Lisy V451M/V461M pro různé druhy plodin jsou ideální pro použití při stabilních středních objemech nebo během nejrušnějších období, kdy je potřeba každodenní použití pro rychlou práci s vysokým výkonem. Standardní odpojovací systém drop-floor využívá jedinečný rovnoběžníkový mechanismus a je nejširší na trhu, což obsluze umožňuje okamžité odstranění překážejícího materiálu z pohodlí kabiny.
Špičkové specifikace s vysokou hustotou a vysokou kvalitou jsou klíčovými vlastnostmi modelů V451R/V461R, které byly vyvinuty tak, aby splňovaly požadavky kontraktorů a větších dobytčích farem na vysoký výkon. Revoluční systém FRS (Fast Release System) představený v roce 2012 v řadě 900 (lisů na kulaté balíky) je v kombinaci s velkokapacitním podávacím systémem schopen výroby až 120 balíků za hodinu. Všechny tyto charakteristiky jsou k dispozici také ve verzi kombi baličky těchto modelů s názvem C451R/C461R.
„Představení nových lisů na kulaté balíky s variabilní komorou je završením výměny celé řady lisů značky John Deere v průběhu posledních dvou let," říká Philippe Ostermann, manažer marketingu ve francouzské továrně Arc-lès-Gray. „V současné sestavě jsem schopni každému zákazníkovi nabídnout nejvhodnější stroj pro plodiny a podmínky jeho hospodářství."

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info