agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Nový teleskop z Dobříše

Přidáno: 25. 1. 2018 21:04:27 Počet shlédnutí: 188

25 Leden 2018

V německém Hannoveru představil Bobcat také nový teleskopický nakladač TL30.70 AGRI určený pro zemědělství. Tento manipulátor poskytuje maximální nosnost tři tuny a maximální výšku zdvihu téměř sedm metrů; celková šířka zůstává na méně než 2,1 m i při pneumatikách o rozměrech 24 palců.

Nový teleskop z Dobříše

Nový model TL30.70 je součástí řady šesti teleskopických modelů nakladačů od firmy Bobcat, které pokrývají maximální zdvihací kapacity mezi 2,6 a 3,8 tuny s výškou zdvihu 6 až 7 m. Stejně jako všechny modely řady Bobcat je standardem TL30.70 záruka na tři roky nebo 3000 hodin. K dispozici je také možnost prodloužení záruky na 5 let nebo 5000 hodin. Všechny jsou navrženy a vyráběny ve Francii v továrně Bobcat v Pontchâteau.
Nový TL30.70 je ideální pro chov drůbeže a koz, ale také pro smíšená hospodářství, zejména pro malé a středně velké rostlinné farmy, chovatele mléčného i masného skotu.
V Evropě představuje segment teleskopických nakladačů o výšce sedm metrů více než dvě třetiny zemědělského trhu. TL30.70 poskytuje vynikající kompaktní a cenově výhodnou alternativu k větším sedmimetrovým modelům, zejména tam, kde jsou pracovní prostory těsné a je zapotřebí větší manévrovatelnost. Navíc výkon v kompaktním provedení TL30.70 nabízí hydraulický systém se sdílením průtoku, který umožňuje více pohybů rychlého výložníku současně pro zvýšení produktivity.
Stejně jako u již existujících teleskopických nakladačů TL26.60 a TL30.60 v řadě Bobcat je TL30.70 k dispozici se dvěma různými výškami strojů s kabinou, která může být namontována dvěma různými způsoby - v nízké poloze, což vede k velice nízké výšce 2,1 m nebo vyšší, aby optimalizovala viditelnost. Stroj s nízkou kabinou je k dispozici s pneumatikami o rozměrech 24 palců, které mohou poskytnout teleskopický nakladač s nízkým profilem s vysokou světlou výškou a maximální rychlostí 40 km / h. Kabina je standardně zavěšena tak, aby zlepšila jízdní komfort.
Stejně jako všechny teleskopické nakladače Bobcat, TL30.70 je vybaven hydrostatickou převodovkou s vysokou účinností, která rychle a kdykoliv zajistí hladký přenos výkonu. Dvourychlostní převodovka optimalizuje rychlost a točivý moment pro každou jednotlivou úlohu. Převodovka Hydro-Vario zajišťuje plynulý jízdní pohyb v rozmezí 0-40 km / h a dovoluje působivou tažnou kapacitu 17 t, je-li stroj vybaven brzdovým systémem pro přívěs.
Bobcat vyrábí všechny své teleskopické nakladače se stejným robustním svařovaným rámem pro zvýšení tuhosti a stability se sníženým těžištěm. Podlaha chrání životně důležité součásti a kombinace specifických vlastností maximalizuje spolehlivost a snižuje celkové náklady na provoz i v nejnáročnějších podmínkách.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info