agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Optimální vedení

Přidáno: 29. 1. 2018 20:07:20 Počet shlédnutí: 251

29 Leden 2018

S více než 4000 prodanými modely je Diamant 11 vynikajícím přeborníkem mezi velkými pluhy LEMKEN. To je důvod, proč LEMKEN, specialista na pluhy, tento polonesený pluh ještě vylepšil, pokud jde o spotřebu paliva a komfort obsluhy. Výsledkem je, že pro tento typ konstrukce pluhu byl poprvé použit systém OptiLine, který zabraňuje bočnímu tahu během orby, nový prvek, který již získal stříbrnou medaili DLG. Rozsah aplikací pro tento pluh byl rozšířen tak, aby vyhovoval větším traktorům s vyšším tažným výkonem.

Optimální vedení

OptiLine kompenzuje boční tah, který vzniká z asymetrické polohy pluhu za traktorem tím, že tlakový válec přenáší dodatečný přítlak na traktor. Tento nastavovací systém posunuje trakci pluhu směrem ke středu zadní nápravy a tím přináší úspory paliva až o deset procent. Požadavky na obsluhu jsou také sníženy, protože není potřeba vyrovnávání směru jízdy.
Osvědčený posilovač tahu, který byl nyní rozšířen o funkci snížení tlaku v připojovací hlavě, přispívá k ještě větší úspoře paliva. To umožňuje zvýšit tlak, který vede k přesunu většího zatížení z pluhu a přední nápravy traktoru na zadní nápravu. Výsledkem je, že souprava traktoru s pluhem získává větší tažnou sílu.
Rozměry všech hlavních ložisek byly zvětšeny a také byla vylepšena verze pluhu on-land, což umožňuje použití nářadí s traktory s vnější šířkou až čtyř metrů. To zajišťuje, že kola vždy udržují dostatečnou vzdálenost od okrajů brázdy, a to i v náročných podmínkách. Kontinuálně se měnící nastavení pracovní hloubky pomocí hydrauliky představuje další inovaci a osvědčená ochrana proti přetížení Hydromatic zajišťuje bezporuchovou orbu v kamenitých půdách.
Nový pluh Diamant 11 je k dispozici s orebními tělesy Dural nebo DuraMaxx. Bude k dispozici v omezené řadě s 9 radlicemi od léta 2018.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info