agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Pluh John Deere

Přidáno: 10. 8. 2014 09:06:03 Počet shlédnutí: 1002

10 Srpen 2014

John Deere uzavřel s francouzským výrobcem techniky pro zpracování půdy Gregoire-Besson smlouvu o exkluzivním kompletní výrobní řady pluhů na trzích v Rusku a dalších zemích bývalého Sovětského svazu. Tato nová řada polonesených obracecích pluhů s pevným a flexibilním rámem pro práci v brázdě i mimo ni bude dostupná v tomto roce.

Pluh John Deere

Vyvíjeny a vyráběny jsou firmou Gregoire-Besson a budou v barvách používaných na dalších strojích pro zpracování půdy John Deere.
Pluhy John Deere budou vyráběny v německém Bad Essenu a zkompletují tak nabídku John Deere pro zpracování půdy, setí a pěstování plodin nabízených na východních trzích. Přidání obracecích pluhů do nabídky odpovídá rostoucím požadavkům velkých pěstitelů po nářadí pro konvenční, minimalizační a bezorebné zpracování půdy.
S pluhy 3810 a 3910 John Deere nabízí dvě modelové řady s možností pěti až třinácti radlic. Model 3810 je dostupný s pěti až devíti orebními tělesy s pevným rámem v konfiguraci jízdy v brázdě nebo s pěti až osmi tělesy s pevným poloneseným rámem v konfiguraci pro práci v i mimo brázdu.
Typ 3910 nabízí flexibilní konstrukci rámu s centrální nápravou a je dostupný s devíti až třinácti radlicemi v konfiguraci v nebo mimo brázdu. Všechny pluhy mají světlou výšku rámu 76 centimetrů, vzdálenost orebních těles 100 cm a manuální nastavení záběru radlic ve čtyřcentimetrových stupních od 35 do 50 centimetrů.
Slupice a radlice jsou standardně vybaveny střižným jištěním. Všechny nové pluhy mají standardně hydraulické nastavení první radlice, které umožní zvolit práci v nebo mimo brázdu. K dostání jsou variantní orební tělesa, disky a radličky.
Nové pluhy jsou určeny pro traktory John Deere nabízené na těchto trzích, především pro modelové řady 7030, 8R a 9R.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info