agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Pneumatický secí stroj

Přidáno: 8. 1. 2018 22:29:14 Počet shlédnutí: 114

08 Leden 2018

Společnost AMAZONE nabízí nový pneumatický secí stroj AD-P 01 Special se třímetrovou pracovní šířkou a nyní v kombinaci s nově vyvinutými rotačními branami KE 01 nebo novými rotačními kultivátory KX 01 nebo KG 01. AD-P 01 Special je k dispozici buď s kapacitou zásobníku osiva 850 l, nebo v objemu 1250 l, které lze volitelně zvětšit o dalších 250 l pomocí nástavby násypky. Jako výsevní systém lze volit botky WS (Suffolk) nebo botky RoTeC s roztečí řádků 12,5 cm nebo 15 cm.

Pneumatický secí stroj

Výkonný ventilátor a elektrický dávkovací systém zajišťují flexibilní výsevní množství. Přítlak botky lze nastavit mechanicky pomocí univerzálního ovládacího nástroje nebo hydraulicky z kabiny traktoru. Stroj se ovládá buď prostřednictvím terminálu AMADRILL + nebo terminálu ISOBUS.

Společnost AMAZONE nyní dodává tento secí stroj se segmentovanou rozdělovací hlavou. V závislosti na rozteči řádků nabízí nová hlava možnost ovládání 2 x 5 nebo 2 x 6 segmentů kolejových řádků. Řízení se provádí přímo v segmentové hlavě rozdělovače a lze ji velmi flexibilně a snadno přizpůsobit rozchodu a šířce pneumatik. Při vytváření kolejových řádků se výsevní dávka redukuje pomocí elektrického dávkování v závislosti na počtu uzavřených botek.

Jako speciální volitelná možnost je k dispozici poloviční vypnutí segmentové rozdělovací hlavy, která při vytváření asymetrických kolejových řádcích umožňuje start na okraji pole s poloviční šířkou stroje. Navíc pomocí GPS signálu je možné automatické poloviční vypnutí na šikmých souvratích nebo v klínovitých polích.

Nová generace aktivních bran KE 01, KX 01 a KG 01 nyní nabízí také nový závěsný systém pro pneumatický secí stroj AD-P 01 Special. Mezi nejdůležitější výhody nových bran patří mimo jiné pohodlné nastavení stroje s univerzálním nástrojem, paralelní vedení secího stroje na válci. Urovnávací deska je připevněna k následujícímu válci. Pro rekonzolidaci půdy je k dispozici široká škála různých válců.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info