agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Puma s množstvím revizí

Přidáno: 28. 12. 2017 21:51:08 Počet shlédnutí: 65

28 Prosinec 2017

Řada traktorů Puma řady Case IH, poháněná motorem FPT o objemu 6,7, byla předmětem významných inovací pro nový modelový rok s řadou doplňků a rozšíření funkcí navržených tak, aby zlepšily produktivitu a komfort obsluhy. Všechny splňují emisní normy stupně IV pomocí systému selektivního katalytického redukčního systému Hi-eSCR.

Puma s množstvím revizí

Všechny modely Puma 185 Multicontroller až Puma 240 CVX nyní využívají zdokonalené zavěšení předních náprav, které využívají dvojitý akumulátor, jenž výrazně zlepšuje ovládání, zejména proto, že se mění zatížení předních a zadních náprav. Vzhledem k tomu, že traktory u traktorů je stále častěji vyžadován vyšší výkon při větších pracovních rychlstech, aby se maximálně využilo vhodné období pro práci, tato revize odpružení zlepšuje jízdu a stabilitu stroje při práci na terénu i při jízdě na silnici. Zároveň se zvýšila maximální povolená hmotnost ze 13000 kg na 13650 kg na modelech Puma Multicontroller a 14000 kg na traktorech Puma CVX, čímž se zlepšila výkonnost stroje při dopravě.

Všechny typy mohou být nyní vybaveny systémem Adaptive Steering Control (ASC). Tento systém řízení s proměnlivou rychlostí umožňuje změnu poměru mezi počtem otáček volantu a úhlem řízení předních kol podle požadavků obsluhy. Tímto způsobem může být nastaven počet otáček volantu potřebných k tomu, aby se otočil, podle potřeby. Pomocí terminálu AFS traktoru může obsluha vybrat požadovaný poměr řízení prostřednictvím tří přednastavených možností nebo vlastního nastavení.

Nové je také pro všechny modely Puma reaktivní řízení. To přináší ostřejší reakci a automatické vyrovnání kol systému řízení Puma, které vyplývají z vylepšení přední nápravy, včetně nových senzorů řízení.

Traktory Puma Multicontroller a Puma CVX s ISOBUS třídy III umožňují také obousměrný přenos dat mezi traktorem a libovolným kompatibilním nástrojem. To nejen umožňuje, aby funkce připojeného nářadí byly řízeny přes terminál obrazovky AFS 700, ale také umožňuje, aby nástroj dodával zpět informace, které pak mohou ovládat nastavení traktoru, jako je například rychlost vpřed, což má za následek optimální výkon při operacích, jako je lisování. Systém ISOBUS třídy III také umožňuje například lisu, aby řídil traktor podél řádku, aby byl zajištěn rovnoměrný příjem a dokonale tvarovaný balík.

Nyní je možné prostřednictvím terminálu AFS 700 snadno a rychle konfigurovat všechna tlačítka Multicontroller (kromě těch, která ovládají převodovku),  ovladače vnějších okruhů a proporcionální joystick, aby bylo možné ovládat nástroje ISOBUS podle potřeby. Obsluha si tak může vytvořit soubor ovládacích prvků, které vyhovují jejím konkrétním požadavkům a okolnostem.

Všechny modely nyní disponují novými barevně označenými ventily vnějších okruhů hydrauliky. Výsledkem je rychlá připojení spojky tím, že se usnadní identifikace toho, který ventil na zadní straně traktoru odpovídá spínači (modely elektrohydraulických dálkových ventilů) nebo páce (modely mechanických ventilů) v kabině.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info