agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Rozšířená série řezaček

Přidáno: 11. 3. 2018 08:18:46 Počet shlédnutí: 691

11 Březen 2018

Zvýšený výkon s novým motorem FPT Industrial V20 a vysokým kapacitou plnění sklízenou plodinou, efektivní přenos vysokého výkonu FR920 s novou silnou hnací jednotkou, možnost mechanického pohonu všech kol schopného přenášet veškerý potřebný točivý moment na zem, maximální výkon v celém rozsahu, vylepšený kukuřičný adaptér se záběrem devět metrů.

Rozšířená série řezaček

Model FR920 obsahuje zcela nový motor FPT Industrial V20 vyvinutý pro aplikace při sklizni pícnin. Nabízí maximální výkon 670 kW (911 koní) při 1600 až 1800 ot./min, maximální točivý moment 4095 Nm a zvýšení výkonu o 44 % při 2100-1600 ot./min. Křivka výkonu odpovídá požadavkům aplikací pro sklizeň krmiv, zajišťuje nejlepší odezvu, takže FR reaguje rychle na měnící se zatížení. Motor V20 přináší nejvyšší výkon v rozsahu 1600 až 1900 ot./min. To spolu s nízkými náklady na údržbu vede k vynikajícím provozním nákladům stroje.
Celkový plnící systém byl vylepšen a nyní má o 12,5 % větší vstupní kanál díky vyššímu zdvihovému potenciálu vkládacích válců poskytujících maximální kapacitu za jakýchkoliv daných podmínek.
In-line koncept a přímý pohon FR Forage Cruiser zajistí, že veškerá energie z nového motoru V20 bude efektivně přenášena na poháněné části a na kola. Celá hnací jednotka i součásti na FR920 byly zesíleny, aby zvládly výrazně vyšší výkon motoru nového modelu.
FR920 je vybavena novým systémem pohonu čtyř kol, vyvinutým pro zvládnutí zvýšených požadavků na výkon a trakci. To zvyšuje maximální točivý moment přenášený na kolech o 60 % ve srovnání se standardním pohonem čtyř hnacích kol, což přináší veškerou potřebnou tažnou sílu, kterou tento výkonný stroj může potřebovat v těch nejnáročnějších podmínkách a současně zajišťuje ochranu povrchu pole. Vyznačuje se novými robustními nápravami se zesílenou řízenou nápravou. Nový systém také splňuje rostoucí požadavky zákazníků na to, aby mohly namontovat větší pneumatiky.
Záběr čtyřkolového pohonu na FR920 je řízen standardní funkcí Terralock ™, která automaticky aktivuje a deaktivuje pohon čtyř kol v závislosti na nastavení úhlu řízení, čímž se minimalizuje poškození povrchu pole při otáčení na souvrati a snižuje se únava obsluhy v dlouhých dnech sklizně.
FR Forage Cruiser poskytuje dokonalou kvalitu krmiva díky výkonu zpracování, který je nyní rozšířen o výběr tří drtičů zrna pro celou modelovou řadu. Společnost New Holland zavádí nové systémy pro zpracování plodin DuraCracker ™ a DuraShredder ™, které jsou nyní k dispozici kromě běžných drtících válců.
Nový systém DuraCracker ™ byl navržen s vyztuženými rámy a linkami, aby zajistil jednotné krakování zrna a vynikající výkon zpracování, aby odpovídaly vysokým výkonům nejsilnějšího modelu. DuraShredder ™ přidává další prvek: válce s dalšími spirálovými noži, které drtí plodinu a intenzivně zpracují jak zrno, tak stonek.
Tento systém reaguje na nejnovější požadavky na výživu, které vyžadují intenzivnější zpracování kukuřičných zrn a dodatečně zpracování stonků při sklizni při středních až dlouhých délkách řezanky.
Tyto systémy, kombinované s patentovanou technologií HydroLoc ™, která zajišťuje konstantní délku řezu nezávisle na průchodnosti a druhu plodin, a systém ActiveLoc ™, který automaticky přizpůsobuje délku řezanky obsahu vlhkosti, přináší kvalitní krmivo a kvalitní biomasu.
Nový devítimetrový adaptér pro sklizeň kukuřice nezávisle na řádcích, vybavený šesti velkými bubny, je určen pro vysokou kukuřici a odpovídá kapacitě modelu FR920. Ideální tok plodiny adaptérem přispívá k vynikající kvalitě řezu. Adaptér má funkci rychlého dvojitého skládání a opěrné kolo.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info