agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Rozšiřuje výrobní řadu

Přidáno: 22. 12. 2017 12:55:08 Počet shlédnutí: 103

22 Prosinec 2017

Specialista na zemědělskou techniku LEMKEN, po otevření své továrny v Haren/Ems postoupil do další úrovně v segmentu postřikovačů a úspěšně uvedl na trh tažený postřikovač Vega. Společnost vytvořila osm nových pozic ve vývojových a zkušebních odděleních.

Rozšiřuje výrobní řadu

Rovněž vytvořila samostatnou obchodní jednotku stroje pro ochranu rostlin s vlastní odpovědností, kterou vede Iljan Schouten.
Iljan Schouten je zodpovědný za výrobu, řízení produktů a produktového marketingu technologie ochrany rostlin LEMKEN v zařízení Haren, které zaměstnává 59 pracovníků a vyrábí nejen nové modely Vega, ale také osvědčené produkty Albatros a Primus, nesený postřikovač Sirius a přední nádrž Gemini. Pan Schouten také převzal technickou odpovědnost za vývoj, prodej a servis polních postřikovačů.
Vysokou prioritu v dalším rozvoji má vývoj samojízdného postřikovače. Společnost LEMKEN za tímto účelem uzavřela strategické partnerství se společností Bräutigam, která vyvine podvozek a kabinu samojízdného postřikovače LEMKEN.
Nejnovější vylepšení populárních postřikovačů Primus a Albatros od společnosti LEMKEN se týká Především vnějších technologií. Výrazné zlepšení zaznamenáme u technických součástek, ale také podstatně vylepšeným ovládáním. Primus pro profesionální zemědělské hospodaření byl zcela přepracován.
Ovládací prvky jsou nyní přehledněji uspořádány a všechny hlavní spoje jsou centrálně integrovány za ochranné kryty. Atraktivní design je vylepšen více zaobleným profilem, LED osvětlením a barevným schématem, který je v souladu s řadou polních postřikovačů.
Nové funkce zahrnují pracovní počítač a terminál. Aktualizovaný terminál v kabině traktoru je vybaven intuitivním grafickým uživatelským rozhraním na terminálu CCI-50, který je již dodáván se standardními modely. Přijímač DGPS může být dodatečně vybaven, pokud zákazníci chtějí použít osvědčené aplikace CCI, například pro automatické ovládání šířky záběru nebo pomoc při paralelním sledování. Modely Primus a Albatros řady 12 jsou standardně vybaveny modulem ISOBUS a mohou být provozovány na libovolném kompatibilním terminálu.
Základní verze Primus je nyní dodávána s cirkulačním vedením, což znamená, že ihned po zapnutí stroje je aplikační kapalina okamžitě k dispozici po celé šíři ramen. Modely EES jsou vybaveny automatickou hydraulikou vody a čištění a mohou být proto komfortně řízeny z kabiny pro ekologičtější a udržitelnější práci v terénu. Dalším důležitým faktorem je flexibilní oj, která umožňuje obsluze připojit postřikovač buď v horní nebo spodní poloze. Kapacita nádrže na čistou vodu byla zvýšena na 320 litrů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info