agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Seci kombinace Venta CSC

Přidáno: 10. 8. 2014 11:18:59 Počet shlédnutí: 835

10 Srpen 2014

Nová secí kombinace CSC 6000 byla vyvinuta pro splnění požadavků na kvalitu setí, výkon a spolehlivost. Při spojení s čelně neseným zásobníkem TF 1500 s kapacitou až 2000 litrů zabezpečí vysoký pracovní výkon a kvalitu práce nezávisle na tom, zda se používá na podmítnutém nebo zoraném pozemku.

Seci kombinace Venta CSC

 

 

 

Tato kombinace je osazena skládacími aktivními branami HR 6004DR, které vyžadují příkon 350 koní, s integrovaným systémem chlazení oleje a výsevním ústrojím SEEDFLEX. To je vybaveno dvojitými disky na paralelogramu a přítlačnými koly o velkém průměru, s přítlakem až 45 kilogrmaů na jednotku, což zabezpečí dodržení přesné výsevní hloubky i při vysoké pracovní rychlosti. Secí ústrojí je začleněno do rámu válce.

Vpředu nesený zásobník TF 1500 se vyznačuje nízkou plnící výškou a dobrým výhledem pro obsluhu. Může být vybaven integrovaným čelním packerválcem, který utuží půdu před koly traktoru nebo nosným rámem, který zvyšuje nosnost až o 1200 kilogramů.

Výsev je řízen terminálem QUANTRON S2 a elektricky poháněným dávkovacím ústrojím. To umožňuje obsluze přesně nastavit dávku hned na začátku pole. Systém si pamatuje 200 pozemků s výsevním množstvím, vysévanou plodinou, datem práce, dobou práce a řadu dalších údajů.

Díky novému transportnímu rámu je přeprava bezpečná. Tento podvozek umožňuje dodržet maximální přípustné zatížení zadní nápravy traktoru při přepravě. Snadné je připojení stroje díky poloautomatickému systému, takže se obsluha zbytečně nezdržuje při odjezdu z pole. K zajištění flexibility při přejezdech je nutné třetí bod hydrauliky nastavit do plovoucí polohy.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info