agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Série 5 kompletní

Přidáno: 14. 8. 2014 20:35:55 Počet shlédnutí: 924

14 Srpen 2014

Německý výrobce zemědělské techniky Deutz-Fahr představil další díl do skládačky nabízených traktorů. Zatím nejmenší sérii traktorů 5 doplnil o modely nesoucí označení 5G a 5D. V segmentu středně silných traktorů tak nabízí čtyři různé řady strojů, které splní požadavky zákazníků.

Série 5 kompletní

 

 

 

Série 5G nahrazuje dosud nabízené modely Agrofarm a je tvořena jedenácti modely ve třech verzích. Nabízí prostornější kabinu a motor FARMotion, který splňuje emisní normu Tier 4i a je speciálně konstruován pro použití v zemědělství. Jde o zcela nový traktor, který přijal vzhled nových strojů Deutz-Fahr. Nástupcem traktorů Agroplus je série 5D. Oproti svému předchůdci získala nový motor shodný se sérií 5G.

Na vrcholu své kategorie stojí série 5G díky své konstrukci pro maximální pracovní přizpůsobivost, komfort, vzhledu a novému motoru FARMotion vytvořenému speciálně pro použití v zemědělství. Nová série 5D je přizpůsobivý stroj s velkou manévrovatelností, představující evoluční vývoj řady Agroplus vybavené novými motory FARMotion.

Série 5G nabízí řadu traktorů s neporovnatelnou výkonností s třemi různými úrovněmi pohonu. Přímým pokračovatelem řady Agrofarm je verze HD, která je doplněna kompaktnějšími a lehčími variantami MD a LD. Celkem je tak tvořena jedenácti typy s šesti pohonnými jednotkami s výkony od 75 do 109 koní, což dává každému zemědělci šanci zvolit vhodný traktor podle svých potřeb a podmínek.

Série 5G je vybavena nejnovější generací motorů splňujících emisní normu Tier 4i. Pohonné jednotky byly zkonstruovány pro těžkou práci v zemědělských provozech a využívají nejnovější technologie, díky kterým plní požadavky na výkon, spolehlivost a odolnost. Motory jsou dostupné v tří a čtyřválcové variantě, všechny s vysokotlakým vstřikováním Bosch pracující s tlakem 20 MPa, elektronickým ovládáním, přeplňováním s mezichladičem stlačeného vzduchu a oxidačním katalyzátorem pro ošetření výfukových plynů.

Tyto traktory přijali vzhled použitý na předchozích novinkách pocházející ze studia Giugiaro. Jsou osazeny čtyřsloupkovou kabinou, která poskytuje funkční pracovní prostředí s dostatkem komfortu a ergonomických řešení, čímž se řadí ke špičce ve své kategorii. Nová série 5G je plodem zkušeností s traktory Agrofarm, která představuje další krok vpřed v nabídce Deutz-Fahr.

K doplnění nabídky ve výkonově středním segmentu Deutz-Fahr uvádí na trh novou sérii 5D. Čtyři modely s výkony od 75 do 102 koní s tří nebo čtyřválcovým motorem FARMotion nahrazují předchozí série Agroplus a Agroplus Ecoline. Celkově se tak nabídka v tomto segmentu zvýšila z osmi na dvanáct modelů výborně ovladatelných traktorů.

 

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info