agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Širší výběr převodovek

Přidáno: 8. 1. 2018 09:02:55 Počet shlédnutí: 126

08 Leden 2018

Převodovka ActiveDrive 8 nabízí osm stupňů řazených pod zatížením v každém ze tří rozsahů. Celkem je tak na modelech Maxxum Multicontroller k dispozici 24 rychlostí vpřed i vzad. Nová převodovka se čtyřstupňovým powershiftem ActiveDrive 4 a CVX přejmenované na CVXDrive dávají nové možnosti pro ovládání traktorů.

Širší výběr převodovek

V případě traktorů Case IH Maxxum je nyní k dispozici nová převodovka s polovičním rozsahem, která nabízí osm stupňů posuvu v každém ze tří rozsahů pomocí převodovky ActiveDrive 8. Doplňuje tak existující čtyřstupňové převodovky, které jsou k dispozici u traktorů Maxxum, které byly přejmenovány na ActiveDrive 4 a CVXDrive.

K dispozici je na modelech Maxxum Multicontroller a poskytuje celkem 24 rychlostí vpřed i vzad. Převodovka obsahuje řadu vlastností, které jsou navrženy tak, aby byl traktor efektivnější a řidič více uvolněný.

První jízdní rozsah rychlosti až do 10,2 km / h je speciálně navržen pro těžké tahové práce. Pro speciální aplikace, které vyžadují velmi nízké rychlosti, jako je například kultivace zeleniny, je ActiveDrive 8 k dispozici také s dalšími plazivými stupni. Rozsah dva, hlavní pracovní rozsah, pokrývá téměř 90 % všech požadavků na práci na poli, loukách a s nakladačem, což umožňuje, aby traktor pracoval při plném zatížení, aniž by došlo k přerušení točivého momentu v jízdním rozsahu od 1,6-18,1 km / h. Pro jízdu na silnici je převodovka navržena tak, aby pracovala ve třetím rozsahu, a funkce přeskočení převodového stupně umožňující rychlejší řazení rychlostí. Funkce automatického řazení znamená, že traktor může být nastaven tak, aby automaticky řadil mezi osmi rychlostními stupni na poli a všemi 16 rychlostními stupni v horních dvou rozsazích na silnici.

Pokud jde o funkci, není nutný pedál spojky, což znamená, že tato převodovka je vhodná pro úkoly náročné na nepřerušovaný přenos výkonu, u kterých je důležitý točivý moment, jako je například zpracování půdy nebo sečení s dvoj nebo trojkombinacemi žacích strojů. Reverzace pod zatížením zajišťuje při změně směru jízdy na svazích bezztrátový pojezd nebo trakci, zatímco funkce brzdy zvyšuje snadné zastavení a bezpečnost na silničních křižovatkách nebo při stohování balíků s nakladačem. Jak řazení, tak reverzace mohou být přizpůsobeny pro rychlejší nebo pomalejší odezvu podle úkolu.

Modely Maxxum Multicontroller zvyšují produktivitu jak traktoru, tak obsluhy díky loketní opěrce Case IH Multicontroller a joysticku, díky čemuž je k dispozici více operačních funkcí pouhým přehmátnutím. Od plného ovládání převodovky přes ovládání řazení pod zatížením až po regulaci otáček motoru a provoz elektronických ventilů hydrauliky je vše na dosah. Tyto traktory mohou být nyní vybaveny buď mechanickými, nebo elektronickými okruhy vnější hydrauliky.

Společně s uvedením ActiveDrive 8 byl osvědčený čtyřstupňový powershift namontovaný na standardních modelech Maxxum přejmenován na ActiveDrive 4. S 16 stupni vpřed i vzad nabízí převodovka nejvyšší rychlost jízdy 40 km / h.

Třetí možností, která je k dispozici pro traktory Case IH Maxxum, je CVXDrive, jíž mohou být osazeny modely s výkony od 116 do 145 koní, která nabízí plynulý pojezd až do rychlosti 50 km / h, a schopnost naprogramování tak, aby pracovala v závislosti na pojezdové rychlosti nebo otáčkách motoru.

Změny řady Maxxum doprovází také nový šestiválcový Maxxum 150 CVX s výkonem 175 koní. Oba šestiválcové Maxxum 150 Multicontroller a Maxxum 150 CVX budou od třetího čtvrtletí roku 2018 plně k dispozici. S tímto traktorem Case IH nabízí nejlehčí a nejmenší traktor v této kategorii se šestiválcovým motorem tohoto výkonu. Traktory Maxxum jsou poháněny 4,5litrovými čtyřválcovými a 6,7litrovými šestiválcovými motory FPT Industrial, které splňují emisní normy stupně IV pomocí systému selektivního katalytického redukčního systému Hi-eSCR.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info