agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Střední třída nakladačů

Přidáno: 10. 7. 2015 21:27:28 Počet shlédnutí: 678

10 Červenec 2015

Nové stroje TF35.7 a TF33.9 se vyznačují mnoha zajímavými řešeními. Stroje jsou vybaveny odpruženou kabinou s patentovaným systémem odpružení CS. Maximální pojezdová rychlost dosahuje 40 kilometrů v hodině i v případě snížené varianty, což podstatně zkrátí dobu přejezdů. Poprvé je také verze se sníženou kabinou schválena provoz na pozemních komunikacích jako traktor.

Střední třída nakladačů

Nové modely jsou výsledkem vývoje modulárního konceptu, který umožnil podstatně zlepšit vlastnosti nakladačů. Například se oproti předchozím typům podstatně zlepšil komfort obsluhy díky nové kabině, která je největší v této třídě, s ergonomickým uspořádáním ovládacích prvků. Stačí si jen sednout do kabiny a i laik jako já, je schopen ovládat hlavní funkce a po zaškolení i ty pokročilé.

Díky modulárnímu řešení je nová řada mnohem kompaktnější ve své třídě s výškou 2,25 metru. Nová konstrukce umožnila také snížit hmotnost na 6600 kg, což je nejméně na trhu. Rovněž se zvýšila ovladatelnost a podstatně se snížila spotřeba paliva. K tomu také přispívá nový systém EPD, kterým jsou nové stroje vybaveny ve standardu, jenž zaručuje snížení spotřeby paliva o 18 procent a spolu s tím i emise kysličníku uhličitého.

Nová střední řada je vybavena novými motory. Původní s výkonem 100 koní, který splňoval emisní normu Euro 3, byl nahrazen dvěma motory s výkony 75 a 120 koní, oba splňující normu Euro 3B bez použití filtru pevných částic nebo technologie SCR. Standardně jsou oba typy vybaveny systémem Fan Drive, který umožňuje správné a zlepšené čištění filtrů chladiče i v prašných podmínkách.

Oba modely dosahují pojezdové rychlosti 40 km/h, což je nejvíce v této třídě. Vybaveny jsou mostem s planetárním pohonem, který zabezpečí větší odolnost otěru a snáze udrží stroj ve správné stopě.

Hlavní rysy:

-          Kompletně vylepšená série

-          Motory s výkonem 55 kW a 90 kW

-          Schváleny jako zemědělský traktor

-          Maximální rychlost 40 km/h

-          Výška 2,25 m a šířka 2,24 m

-          Modulární přetlaková kabina (největší v této třídě, nový systém klimatizace)

-          Patentované odpružení CS (Cab Suspension)

-          Systém EPD ve standardu

-          Dostupné s hydraulickými a vzduchovými přípojkami

-          Nosnost 3500 kg v rozsahu 0 – 7 metrů výšky (TF35.7)

-          Systém Fan Drive

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info