agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Válce bez kompromisů

Přidáno: 30. 1. 2018 20:08:10 Počet shlédnutí: 177

30 Leden 2018

Specialista na profesionální zemědělské nářadí nabízí širokou škálu válců, které nejen zajišťují ovládání pracovní hloubky kultivátorů a kompaktních talířových bran, ale zároveň zajišťují efektivní urovnání, rekonsolidaci a drobení hrud. S novým systémem rychlé výměny OptiChange LEMKEN nyní nabízí možnost rychle a snadno měnit válce, aby bylo dosaženo ještě vyšší kvality práce za jakýchkoliv podmínek.

Válce bez kompromisů

Obvykle se válec volí při nákupu nářadí, ale pokud by si chtěl zemědělce přizpůsobit své nářadí různým podmínkám, musel by být válec odmontován a pak by musel být přidělán nový válec. Systém OptiChange však umožňuje rychlé a snadné změny válců. U tohoto systému nejsou válce přpojeny k nářadí napevno šrouby, ale jsou namontovány pomocí spojovacích konzol a kolíků. Válce jsou pro tento účel vybaveny spojovacími háky, které umožňují jejich zvedání pomocí vysokozdvižného vozíku, přesunutí k nářadí a připevnění k hornímu upevňovacímu bodu, a to při zachování optimálního těžiště. Jakmile je správně umístěn, válec se potom spustí až na doraz a uzamkne se kolíky. Celý proces lze snadno dokončit jedním pracovníkem pomocí čelního nakladače, vysokozdvižného vozíku nebo teleskopického manipulátoru.
Systém OptiChange umožňuje zemědělcům používat jejich nářadí s válcem, který zajišťuje optimální kvalitu práce daných aktuálními podmínkami. Válce mohou být vybrány podle potřebných kritérií, stejně jako podle převažujících podmínek půdy: předběžná konsolidace řádků, urovnání, ovládání pracovní hloubky, rekonsolidace, drobení, odolnost proti zalepení a odolnost vůči kamenům. Díky tomu je snadné měnit válce pro mělké opětovné utužení v těžkých půdách za jiný pro vytvoření optimální struktury v lehkých půdách. Univerzální systém rychlé výměny také umožňuje výměnu válců mezi různými typy nářadí, jako jsou kompaktní kotoučové brány a kultivátory.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info