agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Valtra S - více síly

Přidáno: 9. 8. 2014 22:39:31 Počet shlédnutí: 933

09 Srpen 2014

Už ve čtvrté generaci se představuje nejsilnější řada traktorů Valtra S. která je opět silnější a disponuje novými konstrukčními prvky. Tato řada je poháněna motorem AGCO Power s objemem 8,4 litru, který splňuje emisní normu stupně 4 a nabízí výkon až 400 koní a točivý moment 1650 Nm při navýšení. Motor má dvě turbodmychadla, z nichž jedno má elektronicky nastavitelnou geometrií lopatek. Díky novým dmychadlům je vynikající hodnota točivého momentu dostupná již při nízkých otáčkách. Zároveň se tak snižuje i teplota výfukových plynů, čímž se zajistí spolehlivost a snížené emise.

Valtra S - více síly

Začleněním technologie SCR a řídícího systému Sisu Tronic se zajistí vysoká účinnost spalování. Do systému je zapojena i recirkulace spalin EGR, která přispívá ke splnění emisních limitů a zároveň není zapotřebí dodatečný filtr pevných částic. Kombinace močoviny a katalytické přeměny nevyžaduje žádnou údržbu.
Kombinace technologií motoru a převodovky je konstruována tak, aby splnila veškeré požadavky zákazníků. Plynulá převodovka AVT je velice spolehlivá a je ovládána pomocí ergonomické opěrky ruky. Řidič si vybírá ze dvou jízdních režimů, které optimalizují pracovní produktivitu a spotřebu paliva. Závěsy jsou integrovány do rámu a unesou až dvanáct tun vzadu a pět tun vpředu. Hydraulika nabízí 175 litrů oleje za minutu až pro šest vnějších okruhů.
Vzhled a výbava série S byla vytvářena ve spolupráci s uživateli. Systém otočného řízení TwinTrac umožní kvalitní práci v případě jízdy opačným směrem například při sečení, mulčování nebo štěpkování. Práce v opačném směru je výhodná díky vysoké viditelnosti, silnějšímu zadnímu závěsu a lepší ovladatelnosti. Například na sečení je potřeba o deset procent méně paliva a času a také se podstatně snižuje námaha obsluhy spojená s potřebou otáčení se na pracovní nářadí. Komfort nové modelové řady je korunován odpružením kabiny AutoComfort, které automaticky upravuje tlumení v závislosti na okamžitých podmínkách.
Nová série může být vybavena vyspělými technologiemi jako je třeba systém asistovaného řízení AutoGuide a telemetrie AgCommand. Standardem je systém ovládání na souvrati U-Pilot a příprava pro ovládání nářadí pomocí rozhraní Isobus.
Spolehlivost traktorů Valtra je podpořena servisem poskytovaným továrnou ve spolupráci s prodejci, jako je třeba rychlá dodávka náhradních dílů, odborný servis, konkurenční financování a vzdálené monitorování pomocí AgCommand. Valtra S je dostupná v Evropě, jižní Americe, Africe a Rusku.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info