agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Více komfortu a bezpečnosti

Přidáno: 6. 1. 2018 15:28:57 Počet shlédnutí: 120

06 Leden 2018

V souladu s potřebou farmářů, kteří požadují komfortní kabinu s vysokou viditelností, společnost HARDI představila vlastní kabinu Evo ll pro řadu samojízdných postřikovačů. S konstrukcí tří sloupků, výhledem 318 ° a skleněnou plochou 6,58 m², kabina Evo ll dělá každodenní práci méně stresující.

Více komfortu a bezpečnosti

Řada samojízdných postřikovačů ALPHA Evo je osazena na přání kabinou, která splňuje bezpečnostní normu EN-15695. Kabina je vybavena tlakovým systémem, filtračním systémem přívodu vzduchu, filtrem aerosolu a par k ochraně řidiče a splnění požadavků třídy 4.

Vzduchový filtr třídy 4 musí být skladován v hermetickém sáčku, pokud stroj není používán. V opačném případě se snižuje jeho životnost. Aby se tomu zabránilo, inženýrský tým firmy HARDI vymyslel hermetické uzavření víka, když se filtr třídy 4 nepoužívá. Byla také zavedena možnost vypnout filtraci třídy 4 při jízdě po silnici. Aby se zabránilo zamlžení způsobenému vlhkostí v kabině, zvýšila se kapacita klimatizace, která zajistí vyšší výměnu vzduchu.

HARDI upgradoval klimatizační systém ALPHA Evo ll. Výkon byl testován v testovací místnosti, kde byly simulovány extrémní povětrnostní podmínky (teplota, vlhkost a záření), aby pokryly všechny jízdní podmínky v Dánsku, Německu, Francii nebo Austrálii. Tento nový klimatizační systém může během pěti minut snížit teplotu vnitřní kabiny ze 40° C na 28° C při stejných podmínkách slunečního svitu jako v Austrálii.

Aby to bylo možné, kapacita průtoku vzduchu se zvýšila o 38%, což má za následek velmi nízkou hladinu hluku v důsledku nižších otáček ventilátoru.

Nový sloupek řízení přináší trojnásobné nastavení, které snižuje napětí řidiče během jízdy. Nový držák displeje poskytuje řidiči plnou flexibilitu při umístění pracovní obrazovky. K dodatečnému držáku je možné dodat další volby. Na levé straně sloupku řízení byla přidána opěrka nohou, což umožňuje řidiči snadno udržovat si polohu ve svahu a snižovat únavu díky menší námaze a stresu.

Aby bylo možné dosáhnout ještě většího komfortu na nerovném terénu, společnost HARDI přidala pneumatické odpružení. Tím, že ALPHA je vybavena volitelným systémem FloatRide, standardní vinutá pružina je nahrazena airbagy. To zajišťuje ještě větší stabilitu ramen a udržuje rovnováhu stroje na silném svahu. Výška podvozku je tak zachována bez ohledu na objem nádrže. Tím, že umožňuje individuální pohyb kola, poskytuje ALPHA maximální komfort i při vysokých rychlostech postřiku.

Aby bylo zajištěno potřebné množství vzduchu, byla do systému odpružení začleněna nádrž o objemu 8 litrů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info