agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Všestranný a výkonný traktor

Přidáno: 9. 2. 2018 15:12:46 Počet shlédnutí: 357

09 Únor 2018

Společnost New Holland uvádí svou inovativní automatickou převodovku Auto CommandTM na svých vlajkových traktorech řady T9. Pětimodelová série traktorů vyvíjí maximální výkony od 429 koňských sil až po 605 koní typu T9.600 AC, což je nejsilnější traktor s plynulou převodovkou na světě. Tento snadno ovladatelný traktor posunul produktivitu, účinnost a všestrannost na zcela novou úroveň.

Všestranný a výkonný traktor

Sean Lennon, vedoucí výroby traktorů vysvětlil: "T9 Auto CommandTM je ideální pro zákazníky, kteří hledají efektivitu, všestrannost a výkonnost svých silných traktorů. Schopnost využít plný výkon při rychlosti 500 metrů za hodinu nebo s vývodovým hřídelem přináší možnosti, které dříve nebyly v této výkonové třídě představitelné. Navíc schopnost přidat nebo odebrat až 5,5 tuny dodatečného závaží, manévrovatelnost s průměrem otáčení 10,7 m, udržení šířky při transportu do tří metrů, a to i při použití pneumatik 900/60 R42, znamená, že T9 Auto Command je nejuniverzálnější silný traktor. Široká škála prací, jako je aplikace kejdy, zpracování půdy, pohánění výkonných štěpkovačů, předseťová příprava, setí a plnění silážních jam je nyní možné provést jedním strojem. Tento intuitivní a snadno ovladatelný traktor přináší vysokou kvalitu a spolehlivost do rozsáhlých, profesionálních zemědělských operací, zvyšuje všestrannost, využití a snižuje provozní náklady."
Převodovka Auto CommandTM umožňuje bezproblémovou změny rychlosti s intuitivní logikou, což je logika, která již byla prokázána na jiných traktorech New Holland. Jednoduché používání a shodnost s ostatními traktory New Holland je zjevnou výhodou pro zemědělské operace, na které se pravidelně využívají sezónní pracovníci a kde se pracuje s více typy traktorů. Cenami ověnčená loketní opěrka SideWinderTM II s plně integrovaným ultralehkým dotykovým displejem IntelliViewTM IV a multifunkčním držadlem CommandGripTM nabízí mimořádně pohodlný a snadný provoz. Rukojeť CommandGripTM, která umísťuje nejčastěji používané funkce na dosah prstů operátora, používá také logiku založenou na síle pro řízení rychlosti a zrychlení traktoru. Díky přenosu Auto CommandTM je k dispozici nekonečný rozsah rychlosti, který dokonale odpovídá konkrétní aplikaci.
Čtyři body optimalizované účinnosti, kdy je převodovka poháněná plně mechanickým spojením, byly navrženy tak, aby dokonale odpovídaly nejčastěji používaným rychlostem během práce v tahu, při sekundárních kultivačních činnostech, práci v terénu při vysoké rychlosti a dopravních činnostech. Převodovka T9 Auto Command nikdy nepracuje s méně než 60% mechanickým pohonem, takže je mimořádně účinná v porovnání s jinými modely CVT. Pokročilé ovládání dvojité spojky dále zvyšuje účinnost.
Automatické funkce umožňují obsluze jednoduše vyvolat požadovanou pracovní rychlost a T9 se postará o zbytek a optimalizuje jeho rychlost, aby automaticky snížila spotřebu paliva. Režim vývodového hřídele zajišťuje, že rychlost hřídele je udržována konstantní v různých podmínkách zátěže, zatímco režim Cruise zabezpečí dosažení cílové rychlosti stisknutím tlačítka, což je ideální pro přepravu.
Plně integrovaná navigace IntelliSteerTM maximalizuje produktivitu a efektivitu, což umožňuje paralelní přesnost dosahující 1 až 2 cm, zatímco telematika PLM Connect umožňuje pečlivé sledování výkonu traktoru z pohodlí kanceláře.
Převodovka Auto CommandTM automaticky přizpůsobí výkon motoru a rychlost tak, aby maximální produktivita odpovídala požadavkům aplikace, ať už se jedná o těžké, lehké nebo variabilní tahové práce. Při dopravě rychle akceleruje na 40 km/h a při pohonu všech kol dosáhne tichého chodu při efektivních 1650 otáčkách motoru.
Vynikající práce při nízké rychlosti a přesné regulaci otáček s bezstupňovými rozsahy vede ke špičkové produktivitě ve srovnání s přenosem síly při řazení pod zatížením.
Intuitivní automatické ovládání výkonu motoru a pojezdové rychlosti, bezstupňové řazení a brzdění bez spojky výrazně snižují únavu obsluhy a zvyšují každodenní produktivitu. Spolu s dostatečně velkou kabinou a ergonomickým uspořádáním to vede k nejlepšímu komfortu obsluhy ve své třídě.
Systém Auto CommandTM také nabízí pokročilou bezpečnostní funkci Active StopStart, která zabraňuje pohybu traktoru dozadu nebo dopředu, když je zastaven na svahu, a to i při těžkém zatížení.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info