agromachinery

zemědělský portál

Zpět

Žací trojkombinace Kuhn

Přidáno: 10. 8. 2014 11:20:44 Počet shlédnutí: 819

10 Srpen 2014

KUHN rovněž rozšířil nabídku trojkombinací žacích strojů se záběry 8,1 a 8,8 metru na desetimetrovou pracovní šířku spojením čelní lišty FC 3525 a zadních FC 10030.

Žací trojkombinace Kuhn

Nová čelní lišta FC 3525 má pracovní záběr 3,5 metru, takže sklízená hmota může být shromážděna z větší šířky do řádku s nastavitelnou šířkou od 1,3 metru v závislosti na rozchodu traktoru. Nová kinematika umožňuje svislý pohyb až 70 centimetrů, což je výhodou při kopírovaní a snadno se přizpůsobuje čelnímu závěsu traktoru.

Zadní jednotka FC 10030 je tvořena dvěma lištami se záběry 3,5 metru. Mezera mezi nimi může být různá tak, aby se dosáhlo celkového záběru od 9,5 do 9,9 metru. Díky tomu se zabezpečí dostatečný přesah. Ten může být měněn při práci a může činit až 50 centimetrů.

Obě jednotky, přední i zadní, jsou vybaveny bezúdržbovým stolem OPTIDISC. Disky mají různou vzdálenost, čímž se zlepšuje kvalita řezu a tok materiálu. Bezpečnostní systém PROTECTDRIVE chrání mechanické díly před poškozením.

Tato kombinace je vybavena rotory s nastavitelnými ocelovými prsty pro lámání rostlin. Intenzita je dána jejich rychlostí otáčení, která se snadno upraví pomocí převodovky, a systémem nastavení vzdálenosti od krytu.

Stranové usměrňovače FLEXPROTECT mají prodlouženou životnost. Jejich přestavení do transportní polohy je zabezpečeno hydraulicky. Kvůli snížení ztrátových časů a nákladů spojených s opravami je stroj vybaven rychloupínacími noži, bezúdržovým žacím stolem, bezpečnostním nábojem disků, pohonem kondicionéru pomocí převodovky bez použití řemenů a systémem rychlého nastavení rychlosti kondicionéru.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info