Rošíření nabídky Valtra N

25.09.2013, 06:30, Vladimír Pícha

Uvedením nových modelů rozšířila Valtra v souladu s požadavky zákazníků nabídku v sérii N. Typ N103.4 představuje čtyřválcovou alternativu nejslabšího představitele modelové řady kompaktního modelu N103. Větší N103.4 se hodí pro práci s čelním nakladačem, který nabízí možnosti využití množství výbavy. Motor AGCO power s objemem 4,4 litru s technologií SCR disponuje vynikajícím točivým momentem a vysokou efektivitou spalování paliva. Maximální výkon činí 111 koní.


N 103.4 je dostupná se třístupňovou převodovkou HiTech nebo pětistupňovou HiTech5. Na nových modelech je dostupná také s turbínovou spojkou HiTrol, která zajistí hladší rozjezd. HiTrol je dostupná také na tříválcích N93 a N103. Tento nový konstrukční prvek zvýší možnosti práce s čelním nakladačem.
Ke slabším traktorům se také rozšířila nabídka modelů Versu a Direct uvedením modelů N123 Versu a N123 Direct. Nejsilnější hydraulika v této třídě traktorů s výkonem čerpadla 115 nebo 160 litrů za minutu se samostatnou nádrží na olej, která je vyžadována zákazníky, spolu s plynulou převodovkou Direct a automatickou Versu umožní nalézt menší řadě traktorů N nové způsoby využití.
Modely N123 Versu a Direct mohou být vybaveny stejným příslušenstvím jako větší sourozenci z této série, jako je například systém otočného řízení TwinTrac, kabina SVC, v továrním osazením čelním nakladačem, asistovaným řízením AutoGuide 3000 a lesnickou výbavou zahrnující lesní kabinu, lesní pneumatiky a ocelovou nádrž na palivo. Na vrcholku série stojí N163, která nabízí výkon až 171 koní a točivý moment 700 Nm s navýšením.
Valtra tak nabízí zemědělcům a poskytovatelům služeb traktor střední třídy s množstvím alternativ. Všechny traktory sdílejí společnou věc, kterou je úprava podle individuálních potřeb zákazníků.
 

 
« Zpět


Diskuse: "Rošíření nabídky Valtra N"
Datum: Jméno: Komentář:
- Žádné komentáře -
Přidat komentář | Zobrazit všechny komentáře